Tehnoloģijas

Latvijā radītie tricikli Wolftrike

Latvieši Klāvs Ašmanis un Ulams Mazulis jau vairākus gadus iekarot Latvijas biznesu – sākot no kolektīvā iepirkšanās portāla izveides un beidzot ar ugunsdzēšamo aparātu tirdzniecību, bet neviena no šīm idejām nebija konkurētspējīga.

Un vienu dienu abiem radās ideja par elektriskā tricikla sakomplektēšanu.

Kas tad ir radītie tricikli?

WOLFTRIKE tricikli ir aprīkoti ar elektrodzinēju, kas spēj attīstīt 1000 W maksimālo jaudu un sasniegt līdz pat 50 km/h lielu ātrumu. Īpaši izstrādātā ritošā daļa ļauj kontrolēt vadāmību arī sānslīdes režīmā. Aparātus ražo un izstrādā Liepājā.

Šos braukšanas brīnumu var izmēģināt pašu radītājā hallē. Drifta halli atvēra 2006.gadā, degradētā teritorijā Mūkusalas ielā Rīgā, blakus kādreizējam atrakciju parkam Akvalandijā.

Tagad halles platība ir 2000 m2, liela iekštelpu trase. Drīzumā iecerēts apdzīvot arī blakus esošo telpu, līdz ar to trases apjomu varēs palielināt divas reizes.

Kā pati ideja radās?

Vienu dienu Klāvs redzēja internetā šādu bezmotora braucamo (tiricikli) un izdomāju, ka jāpamēģina tādu uztaisīt. Sarunāja, lai uzmetina braucamā rāmi, no Ķīnas pasūtīja baterijas. Šķita viss labi – saliksim detaļas kopā un brauksim. Rezultātā pēc 20 minūtēm baterija nodega un braukšanas prieks bija galā. Tā neejošo triciklu vadājām sev līdzi no viena biroja uz otru, līdz izdomājām, kā uzlabot elektroniku, lai tā pie slodzes nenodeg.

Un no neveiksmēm ir radusies īstā vieta, kur gūt pozitīvas emocijas pēc saspringtas darbadienas, jo halles apmeklējumam nav nepieciešama nekāda sagatavošanās, vien vēlēšanās izbaudīt netradicionālāku braucienu nekā iespējams piedzīvot ar auto vai kartingu. Patlaban hallē ir pieejami 10-15 tricikli.

Komentāri

Populārākie Raksti

Uz augšu