Stils un Mode

Vegānu kosmētika

kosmētika

Pasaulite runā par visu pasauli, taču citreiz aizmirstas, ka viss labais ir tepat blakus. Izzināsim Latvijas mazos uzņēmumus un atbalstīsim tos kopā. Kad runa ir par kosmētiku, Pasaulite satraucas, jo zina, cik grūti ir atrast labus sejas produktus. Jūtīga, sausa āda, kurai nepatīk ķīmija ir biežums. Un Vegan Fox, iespējams, var rasts risinājumu tieši Tev.

Kas ir Vegan fox?

Vegan Fox, kā jau pēc nosaukuma var nospriest, piedāvā vegānu kosmētiku, sejai, rokām un visam ķermenim, krēmi, skrubji, putas u.c.

Kā tas radās?

Kā pati “Vegan Fox” izveidotāja saka, ka viss sākās ar jautājumiem un padomiem draugiem, ko var pirkt un ko labāk nē. Tā kā jautājumi bija daudz, radās sagurums un ideja, ka jārada pašiem sava vegāniskā kosmētika.

“Vegan Fox” iedvesmo gan pašus, gan citus. Ejot savu ceļu, katram ir iespēja mainīt šo pasauli, kur cienīgi dzīvo gan cilvēki, gan dzīvnieki. Kosmētikas izvēle ir tikai viens solis, kas parāda mūsu attieksmi un lietas, kas mums rūp.

“Vegan Fox” savu brīvo laiku un līdzekļus velta dzīvnieku mīļošanai un dabas atjaunošanai un attīrīšanai, lai pašiem, bērniem un dzīvniekiem būtu iespēja dzīvot laimīgāk. Iegādājoties “Vegan Fox” produktus,  iedvesmojat turpināt iesākto un finansiāli palīdzat izdarīt vairāk darbus apkārtējās vides uzlabošanā.

Vegan Fox par sevi:

  • Ģimenes vadīts bizness
  • Reģistrējusi Vegānu biedrība
  • 100% vegāna produkcija, bez cietsirdības, bez parabēniem
  • Roku darbs Latvijā

Vairām par “Vegan Fox” var uzzināt to mājaslapā un Instagram.

Kosmētikas vēsture

Civilizācija izmantoja kosmētiku, gadsimtiem ilgi izmantoja reliģiskos rituālos, lai uzlabotu skaistumu un veicinātu labu veselību. Kosmētikas lietošana pagātnē liecina par civilizācijas praktiskām problēmām, piemēram, aizsardzību pret sauli, novecošanu u.c.

Piemēram, kosmētika bija neatņemama Senās Ēģiptes higiēnas un veselības sastāvdaļa. Vīrieši un sievietes Ēģiptē izmantoja aromātiskas eļļas un ziedes, lai notīrītu un mīkstinātu ādu un maskētu ķermeņa smaku. Eļļas un krēmus izmantoja aizsardzībai pret karsto Ēģiptes sauli un sausajiem vējiem. Mirra, timiāns, majorāns, kumelītes, lavanda, lilija, piparmētra, rozmarīns, ciedrs, roze, alveja, olīveļļa, sezama eļļa un mandeļu eļļa nodrošina pamatelementus lielākajai daļai smaržu, ko ēģiptieši izmantoja reliģiskos rituālos.

Advertisement
Komentāri

Populārākie Raksti

Uz augšu