Stils un Mode

Louboutin noslēpums kā ieguva ideju par sarkanām zolēm

Christian Louboutin augstpapēžu kurpes

Christian Louboutin ir franču modes dizaineris, kura augsto stilu stiletto apavi ietver spīdīgus, sarkani lakotas zoles, kas kļuvušas par viņa parakstu. Sākotnēji viņš bija ārštata dizainers modes namiem. Viņš atvēra pats savu kurpju veikalu Parīzē un ieguva klientu vidū daudzas slavenības. Kopš tā laika Louboutin ražo arī vīriešu kurpes, smaržas, somas un kosmētiku.

Ideja par sarkanām zolēm aizsākās 1993. gadā. Darbinieces darbā krāsoja nagus- sarkanā krāsā. Louboutin pēkšņi satvēra pudeli un sāka krāsot prototipus apavu zolēm. Un tā vienkārši, radās sarkanās zoles.

Kāpēc šie papēži maksā simtiem un dažreiz tūkstošiem dolāru? Kas padara šīs kurpes tik dārgas?

2013.gadā, kad The New York Times jautāja Louboutin, kāpēc viņa kurpes ir tik dārgas, viņš vainoja ražošanas izmaksas. Louboutin sacīja: “Eiropā ir dārgi ražot kurpes.”

Laikā no 2008. līdz 2013. gadam viņa uzņēmuma ražošanas izmaksas ir dubultojušās, jo eiro pastiprinājās pret dolāru, un konkurence pieauga attiecībā uz kvalitatīviem materiāliem no rūpnīcām Āzijā.

David Masquita, “Leather Spa” līdzīpašnieks, piebilda, ka meistarība arī ir daļa no apavu augstās cenas. Viņa uzņēmums strādā tieši ar Louboutin, lai labotu kurpes, pārkrāsot un nomainot sarkanās zoles. Tur ir daudz lietas, kas ir uz kurpju dizaina un apavu izgatavošanu. Vissvarīgākais, manuprāt, ir tas, kurš to izstrādā, kurš to ražo, un arī kādus materiālus viņi izmanto, lai izveidotu kurpes. Neatkarīgi no tā, vai jūs runājat par spalvām, dārgakmeņiem vai eksotiskiem materiāliem, tik daudz uzmanības tiek pievērsta to detaļām, ko tās iegulda savu kurpju ražošanā un projektēšanā. Piemēram, ir kurpes, kas maksā  3,595 ASV dolārus ir izrotāti ar Swarovski kristāliem. Un ir jenota kažoku zābaki, kas maksā 995 ASV dolārus.

Daudzas slavenības, kā Kristen Stewart; Jessica Biel; Jennifer Lopez; Kate Hudson; Blake Lively u.c. nēsā “sarkano zoļu kurpes”.

Interesanti, ka slavenības izmanto šīs kurpes ne tikai to kvalitātes dēļ, bet zināmā zīmola dēļ. Uzvelkot kājās Louboutin kurpes, tev ir skaidrs, kas tās ražojis, kāda cena un, ko tās ir vērtas. 

“Kaut kas ir tajās kurpēs, kad tu tās redzi bildēs vai kādam kājās, uzreiz zini, kas tās par kurpēm un cik viņas maksā” /Spencer Alben/

Vai tu tērētu $1,000 Red-bottom shoes jeb sarkano zoļu kurpēs?

Vienas no dārgākajām kurpēm $3`095
Komentāri

Populārākie Raksti

Uz augšu