Stils un Mode

Olay: pirmais TOP skaistuma zīmols pasaulē

Slavenais Forbes (Amerikas žurnāls par finansēm un ekonomiku; viens no vispazīstamākajiem un autoritatīvajiem preses izdevumiem par ekonomiku pasaulē) ziņo, ka šobrīd uz 2018.gadu, Top pirmais zīmols skaistumu pasaulē ir Olay un neticēsiet aiz tā seko Latvijā ļoti zināmais Avon.


Kas ir Olay?

Uzņēmums radās 1952.gadā. Olay, iepriekš Olay eļļa vai Ulay eļļa, ir amerikāņu ādas kopšanas līnija. Tas ir viens no Procter & Gamble daudz biljonu dolāru zīmoliem. 2012.gadā zīmola vērtība bija 11,8 miljardi dolāru.

Olay izcelsme ir Dienvidāfrikā.  Graham Wulff, kas bija ķīmiķis no Durbanas, uzsāka biznesu 1952. gadā. Viņš izvēlējās nosaukumu “Olay Oil” kā galveno sastāvdaļu – vārdu”lanolīns”. Pirmajās dienās tas bija unikāls, jo tas bija sārts šķidrums, nevis krēms, iepakots smagā stikla pudelē. Wulff un viņa mārketinga partneris Jack Lowe, bijušais autoru izdevējs, pārbaudīja produktu uz savām sievām un draugiem un bija pārliecināti par savu unikalitāti un kvalitāti.


Kāpēc lietot Olay kosmētiku?

Izmanto dziļu izpratni par ādas novecošanu, labākajām sastāvdaļām un preparātiem un pārbaudītu veiktspējas testēšanu, Olay zinātnieki izstrādā un izstrādā produktus, kas darbojas.

Olay ir pašiem sava mājaslapa https://www.olay.com/en-us/skin-care-guide/why-olay, kur var apskatīt to produkciju un arī iegādāties tiešsaistē. Mājaslapā var pildīt testus, kas palīdzēs tev noteikt ādas tipu, līdz ar to spēsi izvēlēties sev piemērotāko produktu.

Sākot ar sejas maksām, sejas krēmiem, pieniņiem, losjoniem, ķermeņa krēmiem un pat pret novecošanās krēmiem, tonālajiem un vitamīniem. Tas ir Olay zīmols!

Vai pirms tam biji pazīstams ar šo zīmolu?
Kas ir tavs mīļākās produkts, ko tu lieto?

Atceries, neviens krēms vai burvju līdzeklis Tev neliks justies tik labi cik tu pats. Mīli sevi!

Advertisement
Komentāri

Populārākie Raksti

Uz augšu