Stils un Mode

KAT VON D Vegānu apavu līnija no āboliem

“Kad es pirmo reizi kļuvu par vegānu, es atklāju, ka vegānu apavu atrašana ir daudz grūtāka nekā vegānu pārtika. Es tiešām jutu, ka varētu aizpildīt šo tukšumu tirgū, izveidojot vegānu apavus, kas ir lēti, bet būvēti tā, lai izturētu visu mūžu. ”

/K. Von D/

Kas ir Kat Von D apavi?

Kat Von D apavi ir luksusa apavu zīmols, kas izgatavots no 100% vegānu materiāliem.

Vegānu tetovējumu māksliniece un kosmētikas magnāts Kat Von D 2019. gada 1. novembrī (Pasaules vegānu dienā) laida klajā savu  vegānu apavu zīmolu Von D Shoes.

32 stila kolekcija ir pieejama no 5. līdz 12. izmēram (US izmērs). Tajā ir izgatavotas augstpapēžu kurpes, platformas, zābaki, bikses un daudz kas cits, piemēram, dzimumu līdztiesības stili.

Izgatavots no tādiem materiāliem kā ābolu bāzes, reljefiem samtiem, satīna, pārstrādātas gumijas, pārklāta audekla un mākslīgās kažokādas. Von D apavi tiek ražoti veselīgos darba apstākļos. Rūpnīca, kur gatavo savu produkciju, atrodas ģimenes īpašumā Itālijas, ko izmanto tādi zīmoli kā Gucci, Jimmy Choo un Louboutin

.

Pēc ilgiem gadiem pētot audumus, līmes, kas nav dzīvnieku izcelsmes, un mēģinot atrast rūpnīcu, kas ne tikai lepojas ar apavu izgatavošanas mākslu, bet arī atbalsta laipnu un līdzjūtīgu darba vidi – radās apavu kolekcija.

Kat Von D nav ieinteresēti dot ieguldījumu “ātrās modes” kultūrā, kas ir tik postoša videi un tikpat graujoša cilvēka psihei. Viņa uzskata, ka par lietām nevajadzētu izturēties tik vienreizēji, un tā vietā cenšamies izgatavot apavus, kas kalpos visu mūžu.

Kat Von D ir daļa no visa radošā procesa. Sākot no apavu projektēšanas ar rokām, līdz audumu un aparatūras izvēlei, kārbu noformēšanai, logotipiem, salvešu papīra noformēšanai, līdz kampaņu vadīšanai un veidošanai, kā arī sadarbībai ar dažādām labdarības organizācijām, lai iegūtu naudu un izpratni par dzīvnieku tiesībām un vides jautājumiem, kas ietekmē mūs visus.

 “Von D kurpes nav tikai skaisti noformētu apavu izgatavošana. Es vēlos atvieglot cilvēkiem dzīvi bez cietsirdības. ”

/Kat Von D./

Komentāri

Populārākie Raksti

Uz augšu