Interesanti

Pārsteidzoši Kellogg ir savs rotaļlietu veikals Lark Toys

Skatoties neizmirstošo  klasiku Home Alone 2 jeb Viens pats mājās 2 var redzēt brīnišķīgu rotaļlietu veikalu. Vai Tev ar ir bijusi doma, ka vēlētos kādreiz tādā nonākt? 
Diemžēl filmā esošais Dunkan`s Toy Chest nav īsts. Tas bija gatavs nosaukums filmai”Home Alone 2: Lost in New York”. Iedomu rotaļlietu veikals tika nosaukts pēc filmas izpilddirektora Duncan Henderson. 
Filmas rotaļlietu veikala iekšpuse tika veidota pēc reālā Ņujorkas rotaļlietu veikalaFAO Schwarz. Veikala ārpuse pēc veikala The Rookery. Saskaņā ar IMDB, izņemot rotaļlietu veikala ārpusi, pārējā filma tika filmēta Centrālajā parkā Plaza.

Lasot patiesību par tik it kā reālo  un skaisto veikalu nācās meklēt jaunu sapņu piepildījumu.

Kas ir Lark Toys? Kāpēc šis rotaļlietu veikals ir Top 10 pasaules labāko rotaļlietu sarakstā?

Kā paši Lark Toys īpašnieki saka, ka MĒS esam ģimene: Kathy un Ron Grey, Miranda un ScottGrey-Burlingame.  Mēs esam šeit, jo uzskatām, ka mūsu sabiedrībā, mūsu ekonomikā un sabiedrībā joprojām ir vieta ģimenei piederošai un vadītajai uzņēmējdarbībai, kurā cilvēki dara to, ko viņi mīl un mīl, ko viņi dara. Līdz ar mūsu kvalificētajiem un veltītajiem darbiniekiem mēs iegūstam pieredzi un aizraušanos ar  mākslu, rakstīšanu, deju, nometnēm, konsultācijām, jaunatnes ministriju, cilvēku attīstību un labsajūtu, skulptūrām, ilustrācijā,, grafiskiem dizainiem, mazumtirdzniecību, vairumtirdzniecību, galdniecību, vecākiem, ilgtspējību, mieru, audzināšanu un mācīšanas sapratni.

Kur atrodas veikals?

Lark Toys atrodas Kellogg, Minesotā mierīgā pilsētiņā Midvesternā.

Lark rotaļlietas ir izveidojušas reputāciju kā viens no labākajiem rotaļlietu veikaliem pasaulē. Ģimenes īpašumā esošais uzņēmums, kas izveidots, pamatojoties uz roku darbiem,ar rokām darinātām, ar mantojumu kvalitatīvām koka rotaļlietām, ir paplašinājies, iekļaujot ne tikai skaudību izraisošu rotaļlietu izvēli gan bērniem, gan pieaugušajiem, bet arī 18-bedrīšu mini-golfa laukumu un konfekšu veikalu.

Veikalā ir arī muzejs, kur cilvēki var ziedot savas vecās rotaļlietas. Tur ir apskatāmas tādas rotaļlietas kā alvas zaldātiņš, armijas zaldātiņi, porcelāna lelles, pirmie riteņi, mašīnistes u.c. rotaļlietas.

Nāc- Ieskatīsimies tajā dziļāk!

Pats iespaidīgākais, kas ir Lark Toys ir karuselis- kas ir taisīts ar rokām. Tā vietā, lai nonāktu pie tradicionālo karuseļa jūru zirgiem, neviens sēdeklis nav vienāds. Drīzāk katrs sēdeklis izpaužas kā izcila detaļa; pūķis un majestātiskā vecpuišu rase -grinošs, cūciņš, savukārt rotaļīgā upes ūdrs saglabā sabiedrību, kas atrodas ieroču tuvumā no albīna bifeļmātes un trakojošā vilka, tāpat kā neskaitāmas citas rakstzīmes.

Citreiz tik ļoti gribas, lai Latvijā rotaļlietu veikalos bērni varētu daudz vairāk izmēģināt rotaļlietas un vecāki spēti noteikt to kvalitāti. Tās tak ir rotaļlietas un ar tām ir jāspēlējas. Kā Lark Toys uzsver, ienākot viņu veikalā arī pieauguši cilvēki nonāk citā pasaulē, kurā nomierinās un izbauda laiku kopā ar ģimeni.

Advertisement
Komentāri

Populārākie Raksti

Uz augšu