Interesanti

Kas ir # jeb mirkļbirka?

hashtag simbols

Ja esi jauns sociālo mediju lietotājs, iespējams, nezināt, kas #, lai gan tas ir ļoti apšaubāmi. Šajā rakstā Tev būs iespēja uzzināt “hashtag” nozīmi un, iespējams, jaunu interesantu informāciju par to. Lasām kopā un uzzinām, kas ir #!

Kas ir #?

Šobrīd tēmturis jeb mirkļbirka, arī atsauces tags un hashtag, ir vārds vai frāze bez atstarpēm, kas sākas ar # zīmi. Mūsdienās tas tiek plaši izmantoti dažādās mikroblogošanas vietnēs un sociālajos tīklos, piemēram, TwitterFacebook, Instagram. Ar atsauces tagiem var grupēt dažādas ziņas, kurām ir pievienots attiecīgais tēmturis.

Cilvēki var izmantot #, lai meklētu ziņas ar noteiktu tēmu. To izmantošana palīdz cilvēkiem atrast ziņas un tvītus, kas viņus interesē. Un, ja vēlies, lai tiktu atrastas tavu pašu ziņas, pievieno mirkļbirkas, lai auditorija Tevi atrastu.

Kā # lietot postos?

Pievieno mirkļbirkas saviem tvītiem, piespraudēm vai ziņām, izmanto simbolu (#), kam seko vārds vai frāze, kas nosaka teksta tēmu. Nelieto nevienu atstarpi savā hashtagā. Ja vēlies izmantot vairākus vārdus, vienkārši raksti tos kopā. Ja ir grūti nolasīt frāzes nozīmi bez atstarpēm, katru vārdu var rakstīt ar lielo burtu, piemēram, #EsMīluZiemu

Kā izlemt, kuru # izmantot?

Tu varat nākt klajā ar jaunu frāzi, kas tev šķiet piemērota, vai arī vari izmantot mirkļbirkas, kuras esi redzējis citus cilvēkus ievietojot savās ziņās. Ja vēlies piesaistīt lasītāju, vari izmantot vietni, piemēram, Hashtags.org, lai atrastu hashtagus, kas šobrīd ir populāri sociālajos medijos. Mirkļbirkai nav jābūt par tēmu; tā var radīt noskaņu tavā ierakstā. Piemēram, ja publicē informāciju par balvas iegūšanu, varat izmantot mirkļbirkas #soexcited un #lovewinning! Mirkļbirkas var būt arī sarkastiski, ironiski vai smieklīgi. Tu vari iekļaut vairāk nekā vienu mirkļbirku savā tekstā, taču jābūt uzmanīgam no pārāk liela izmantošanas daudzuma. Ja esi izmantojis vairāk kā 3 # vai ziņai ir vairāk # nekā teksta, tava ziņa var izskatīties nevēlama, kas var aizbaidīt tavu lasītāju vai skatītāju. Vari ievietot mirkļbirku savas ziņas sākumā, vidū vai beigās

# vēsture

Mirkļbirka sociālo mediju platformas ir padarījusi ārkārtīgi populāras. Sākotnēji šis simbols – # tika izmantotas programmēšanas valodās un IRC tērzēšanā, gadu desmitiem.

Sociālo tīklu pasaulē # sāka parādīties Twitterī. 2007. gadā, lietotājs FactoryJoe ieteica ievietos # sociālajos medijos ar diviem #: #Kājūsjūtaties, #barcamp.

Pagāja divi gadi, līdz 2009. gadā, Twitter sāka saistīt mirkļbirkas ar atsaucēm, lai padarītu to tvītus atrodamus, noklikšķinot uz tiem. Vēlāk Twitter izmantoja mirkļbirkas, lai identificētu populāras tēmas.

Kāpēc cilvēki savās ziņās izmanto #?

Vai Tu zini, kāpēc savās ziņās, izmanto #? Ko tas tev nozīmē?

Pavisam vienkārši, lai cilvēku ziņas atrastu interneta vidē. Citi # ir salīdzinājuši ar google, kas visu zina. Ieraksti, piemēram, mirkļbirku #receptes Instagramā un tu atradīsi sev noderīgu informāciju. Mirkļbirku izmanto arī, lai pelnītu, jo kā jau zinām, mūsdienās ar vienu publicētu bildi vai video var nopelnīt lielu naudu.

Vieni no populārākajiem #

#instagram #followme #style #follow #instadaily #travel #life #cute #fitness #nature #beauty #girl #fun #photo #amazing #likeforlike #instalike  #Selfie #smile #me #lifestyle #model #follow4follow #music #friends #motivation #like #food #inspiration #Repost #summer #design #makeup #TBT #followforfollow #ootd #Family #l4l #cool #igers #TagsForLikes #hair #instamood #sun #vsco #fit #beach #photographer #gym #artist #girls #vscocam #autumn #pretty #luxury #instapic #black #sunset #funny #sky #blogger #hot #healthy #work #bestoftheday #workout #f4f#nofilter #london #goals #blackandwhite #blue #swag #health #party #night #landscape #nyc#happiness #pink #lol #foodporn #newyork #fitfam #awesome #fashionblogger #Halloween #Home #fall

# ir ātrs un vienkāršs veids, kā atrast līdzīgi domājošus cilvēkus, kuriem sekot, piesaistīt vairāk cilvēku savam izveidotajam ierakstiem, kā arī piedalīties izlozēs un laimēt jautras balvas, vienlaikus ieliekot vairāk personības savos ierakstos. Spēlējies ar tiem, kad izliec ziņas sociālajos tīklos un centies pamanīt kāda ir atšķirība, kad tos izmanto un neizmanto.

# Izzināmpasaulikopā

Advertisement
Komentāri

Populārākie Raksti

Uz augšu