Interesanti

Alisa Waltona: bagātākā sieviete pasaulē

airport lidosta

Nesen par bagāto jauno cilvēku un pat apspriestāko cilvēku kļuva šova zvaigzne Kylie Jenner, kas ir vien 21 gadus veca un viņas bagātību var mērīt $900 miljonu ASV dolāros.  
Bet jautājums paliek atklāts, kas ir pasaules bagātākā sieviete?

Šobrīd uz 2018. gadu pasaules bagātākā sieviete ir ALICE WALTON.

Alice Louise Walton ir dzimusi 1949. gada 7. oktobrī, ir amerikāņu mantiniece Wal-Mart Stores. Viņa ir Walmart dibinātāja Sam Walton un Helen Walton meita. Pēdējā gada laikā viņas bagātība pieauga no 33,8 miljoniem ASV dolāru līdz 46 miljardiem ASV dolāru.

Karjeras kāpnes

Savā agrīnajā karjeras laikā Alice Walton bija pirmās komercijas korporācijas kapitāla analītiķis un naudas menedžeris un vadīja investīciju aktivitātes Arvest Bank Group. Viņa bija arī EF Hutton brokeris. 1988. gadā Walton nodibināja Llama Company, investīciju banku, kurā viņa bija prezidents, priekšsēdētāja un izpilddirektors.

Walton bija pirmā persona, kas vadīja Ziemeļrietumu Arkansas padomi un bija nozīmīga loma Ziemeļrietumu Arkanzasas reģionālās lidostas attīstībā, kas tika atklāta 1998. gadā. Tajā laikā Ziemeļrietumu Arkanzasas padomes uzņēmējdarbības un pilsoniskās vadītāji atrada vajadzību investēt 109 miljonu dolāru reģionālā lidostā. Walton nodrošināja 15 miljonus dolāru sākotnējam būvniecības finansējumam.

Viņas kompānija, Llama Company, parakstīja $79.5 million obligāciju. Arkanzasas Ziemeļrietumu reģionālā lidostas pārvalde atzina Walton ieguldījumu lidostas izveidē un nosauca terminālu par Alisa L. Waltonas termināla ēku. 2001. gadā viņa tika ieviesta Arkanzasas Aviācijas Slavas zālē.

1990. gadu beigās firmu Llama Co slēdza, un 1998. gadā Waltons pārcēlās uz lauku saimniecību Millsapā – Teksasā, ar nosaukumu Walton’s Rocking W Ranch. Walton uzsāka saimniecības pārdošanu 2015. gadā un pārcēlās uz Fort Worth – Teksasā, atsaucoties uz nepieciešamību koncentrēties uz Amerikas mākslas muzeja “Kristālu tiltu muzeju”, kuru viņa nodibināja, kas tika atklāta 2011. gadā.

“Es zinu cenu salātiem. Tev vajag saprast cenu un vērtību. Tu nopērc labākos salātus par tādu cenu kādu tu vari atļauties “ /A.Walton/

Advertisement
Komentāri

Populārākie Raksti

Uz augšu