Interesanti

Akumulatori, kurš kuru- Energizer vai Duracell?

Akumulatoru zīmolu saraksts, kas ietver visatbilstošākos pieejamos modeļus. Populārākie akumulatoru zīmoli ietver lielāko akumulatoru ražotāju, tostarp Energizer, Duracell, Panasonic un daudz ko citu. Stingrā izpratnē akumulators ir vairāku elektroķīmisko šūnu kolekcija,taču tautas izmantošanas akumulatorā bieži vien ir atsauce uz vienu šūnu.

Standarta akumulatoru izmēri ietver AA baterijas (vai “dubultās A”), kas veido vairāk nekā 50% no kopējā akumulatoru pārdošanas, AAA (“triple A”) un D baterijas. Citiem veidiem ir miniatūri baterijas, uzlādējamās baterijas un rezerves enerģijas centri.

Ja Tev liktu nopirkt veikalā vienalga kādas baterijas, piemēram, priekš televizorā pults, ko TU pirktu? Es ņemtu duracell,- jo  kurš gan neatceras reklāmas ar foršo zaķi, kas vienmēr visur uzvar. Mārketings dara savu!

Kas, tad slēpjas zem Duracell vārda?

Duracell Inc. ir Amerikas ražošanas uzņēmums 1920.gadā, kas pieder Berkshire Hathaway, kas ražo baterijas un viedās enerģijas sistēmas.

Duracell ir vienas no labākajām baterijām, jo tās piedāvā dažādus bateriju veidos. Duracell Quantum sārmu un mangāna oksīda AA baterijas, kuras ieteicis Consumer Reports, darbinās daudzas elektroniskās ierīces jūsu mājās. Ar 10 gadu ilgu derīguma termiņu jūs varat būt pārliecināti, ka šīs baterijas ilgst ļoti ilgu laiku un sulu joprojām nodrošinās pat tad, ja kādu laiku tās neizmantojat. Tiem ir arī Duracell Power Check, kas ļauj redzēt atlikušo jaudu katrā baterijā ar pogas nospiešanu. 
Vēl viena lieliska izvēle neuzlādējamās sārma baterijās ir Duracell CopperTop slāpekļa šķiedrām. Lietotāji un eksperti arī apbrīno Copper Tops uzticamību un pieejamību. Runājot par veiktspēju, daudzi apgalvo, ka šie Duracells ir salīdzināmi ar daudz dārgākām AA baterijām.

Tomēr rozā skrejošo Zaķīti ir kāds pārspējis, un tās ir Energizer – pasaulē garākais ilgstošais akumulators!

Uzņēmums ir dibināts Eveready Battery Company, kas 1980. gadā nomainīja Eveready sārmu elektrības elementa nosaukumu uz Energizer. 1986. gadā Eveready Battery Company tika pārdots dzīvnieku un cilvēku pārtikas ražotājam Ralston Purina. 2000. gadā Ralston atguva Eveready, un tas tika iekļauts Ņujorkas biržā kā Energizer Holdings.

Pat ja ir attīstījusies akumulatora tehnoloģija, akumulatora noplūde joprojām ir problēma. Daudzas zīmolu akumulatori joprojām var izraisīt koroziju un bojāt ierīces pēc pilnīgas lietošanas. Energizer ir atšķirīgs.  Bateriju ražotāji saka, ka mūsu baterijas ir izstrādātas tā, lai novērstu kaitējumu noplūdi, vai arī mēs nomainīsim jūsu ierīci. Tā tad, kad runa ir par rotaļlietām, digitālajām kamerām un citām vērtīgām ierīcēm, jūs varat justies droši, zinot, ka jums ir ilgstoša jauda un aizsardzība, ko jūs varētu sagaidīt no Energizer.

Tiem, kas meklē vienreizlietojamās litija baterijas, Energizer Ultimate Lithium AA ir fantastisks sāncensis.Lieliski pievadot augstas izlādes ierīces, piemēram, kameras un CD atskaņotājus, to ilgmūžība pārsniedz sārma baterijas. Derīguma termiņš un veiktspēja pamato augstākas izmaksas. Tomēr ņemiet vērā, ka tie nav uzlādējami, un tas var būt labāks variants ierīcēm, kuras lieto regulāri.

Komentāri

Populārākie Raksti

Uz augšu