Bizness

Apple un Samsung kļūs par vienu uzņēmumu?

Kad peidžerus sen jau nomainījuši mobilie telefoni, atliek tik vien izvēlēties kurš tev vislabāk patīk. Sākotnēji cilvēkam, ja bija Apple telefons, tas bija kaut kas pārsteidzošs. Tomēr gadiem ejot, tas ir pilnīga norma, ka katram otrajam ir Apple vai Samsung viedtālrunis.

Kas ir Tev?- Apple vai Samsung?

Tik it kā divi atšķirīgi uzņēmumi, bet tajā pašā gandrīz vienādi. Tāpēc Apple un Samsung konkurence vienu otru starpā jau ilgst vairākus gadus.

Kas mainīsies Apple un Samsung starpā?

Apple tikko noslēdza darījumu ar savu bijušo augstāko konkurentu Samsung, parādot, kā uzņēmums mainās.

Samsung Smart TV drīz atbalstīs Apple iTunes filmu un TV pirkumiem un atskaņošanai. Samsung jaunie televizori arī atbalstīs Apple AirPlay 2.

Svētdienas rītā Apple paziņoja par partnerību ar Samsung, kas ir viens no tās spēcīgākajiem konkurentiem. Drīz klienti, kam pieder Samsung viedtālruņi, varēs piekļūt iTunes filmu un TV saturam. AirPlay 2 atbalsts ļaus iPhone un iPad īpašniekiem nosūtīt saturu no saviem ekrāniem arī televizoriem.

Paziņojums parāda, cik daudz Apple mainās un kā tas strādā tuvāk ar vienreizējiem konkurentiem, lai sniegtu pakalpojumus vairākiem cilvēkiem.

Lielākajai daļai šī desmitgades abas kompānijas ir divas lielākās viedtālruņu ražotāji pasaulē pēc tirgus daļas,Samsung parasti ir augstākā pozīcijā. Abas kompānijas jau daudzus gadus cīnījās viena pret to tiesā, Apple apsūdzot Samsung par savu ideju izvilkšanu un tās patentu pārkāpšanu. Lielākā daļa no šīm cīņām ir atrisinātas.

Tajā pašā laikā Samsung nodrošina Apple arī galvenās sastāvdaļas, piemēram, ekrānus un citu aparatūru, ierīcēm, tostarp iPhone un iPad.

Pēdējo pāris gadu laikā Apple ir vairāk pievērsusies pakalpojumu biznesam, kas turpina pieaugt, kamēr iPhone pārdošanas plato. Apple izpilddirektors Tims Kūks pagājušajā nedēļā savā pārskatītajā perspektīvā teica, ka fiskālie Q1 pakalpojumi radīja 10,8 miljardus ASV dolāru,un ka Apple plāno dubultot pakalpojumu sniegšanas apjomu no 2016. līdz 2020.gadam.

“Mēs ceram uz iTunes un AirPlay 2 pieredzes ieviešanu vēl vairākiem klientiem visā pasaulē, izmantojot Samsung Smart TV, tāpēc iPhone, iPad un Mac lietotājiem ir vēl viens veids, kā baudīt visu savu iecienītāko saturu lielākajā ekrānā viņu mājās,” paziņoja, ka Eddy Cue, Apple interneta programmatūras un pakalpojumu vecākais viceprezidents, paziņoja par šo darījumu.

Apple vēl nav paziņojusi par to, bet ir paredzams, ka tā sāks TV pakalpojumu, kas šogad apvienos bezmaksas un maksas saturu. Sadarbība ar Samsung varētu palīdzēt tai iegūt šo pakalpojumu vairāku  priekšā, tostarp cilvēkiem, kuriem var nebūt Apple tālruņu vai planšetdatoru.

Komentāri

Populārākie Raksti

Uz augšu